Najczęściej zadawane pytania

Kiedy planowane jest zakończenie budowy?

Zakończenie pierwszego etapu budowy inwestycji w stanie deweloperskim planowane jest na grudzień 2022 roku, tak żeby na wakacje 2023 roku obiekt mógł przyjąć pierwszych gości.

Czy deweloper jest właścicielem działki, na której realizowana jest inwestycja?

Oczywiście. Wszystkie realizowane przez nas inwestycje powstają na gruntach będących naszą własnością.

Czy cena za apartament zawiera udział w gruncie?

Cena wskazana w ofercie dotyczy lokalu w stanie deweloperskim, z udziałem w gruncie i częściach wspólnych, do których należeć będzie m.in. strefa basenowa.

Czy w apartamentach będzie klimatyzacja?

Dla zapewnienia komfortu wypoczynku zaplanowaliśmy instalację klimatyzacji w całym obiekcie. Dla wszystkich właścicieli oferujemy dokupienie urządzenia klimatyzacyjnego do każdego apartamentu.

Czy deweloper oferuje możliwość wykończenia zakupionego lokalu?

Tak, decydując się na zakup apartamentu masz możliwość skorzystania z oferty kompleksowego wykończenia apartamentu i dokupienia kompletnego, eleganckiego umeblowania wg projektu wnętrz jednej z najlepszych pracowni w Polsce.

Czy deweloper pomaga w uzyskaniu kredytu hipotecznego?

Współpracujemy z bankiem, który doskonale zna historię i uczciwość naszej działalności i dlatego możemy zaoferować naszym klientom uproszczoną ścieżkę uzyskania kredytu ograniczoną wyłącznie do badania zdolności kredytowej oraz pomoc w wypełnianiu wniosków i kompletowaniu niezbędnych dokumentów.

Jak przebiega proces zakupu lokalu?

Po decyzji o wyborze wymarzonego lokalu podpisujemy umowę rezerwacyjną, która wiąże się z wpłatą 20.000 zł. Następnie umawiamy się na umowę przedwstępną w formie aktu notarialnego lub zwykłej formie pisemnej. Po zakończeniu budowy i uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie przenosimy własność na szczęśliwego nabywcę.

Czy będzie możliwość powierzenia apartamentu operatorowi, który zapewni zarządzanie najmem i opiekę nad nim?

Tak, będzie możliwość podpisania umowy najmu. Do współpracy przy zarządzaniu obiektem zaprosiliśmy specjalistów z największym doświadczeniem, którzy zapewnią profesjonalne zarządzanie obiektem, ukierunkowane na generowanie stabilnego zysku dla właścicieli apartamentów oraz konsekwentną realizację wizji inwestora.

Jakie będą koszty utrzymania apartamentu?

Po zakończeniu inwestycji powstanie wspólnota lokalowa, która odpowiadać będzie za zarządzanie nieruchomością. Przewidujemy, że koszty utrzymania nie przekroczą kosztów ponoszonych przez inne wspólnoty, np. na osiedlach mieszkaniowych w dużych miastach.