Baltin

Najgorętsza premiera 2021 roku nad morzem!

SUN to inwestycja zaprojektowana na sukces, przemyślana pod kątem pełnego komfortu dla właścicieli apartamentów.

Więcej
360
Luksusowych apartamentów
23-43m2
Powierzchnie apartamentów
2
Kroki do plaży
2000m2
Atrakcji dodatkowych

O inwestycji

SUN to celny wybór na Twoją inwestycję

Tworzymy enklawę, która pozwoli na odpoczynek od codziennych obowiązków o każdej porze roku. Nasze atuty to przede wszystkim otaczajaca przyroda – bliskość morza, tras rowerowych i najbardziej zielona część Ustronia Morskiego oraz niezliczona ilość atrakcji na terenie obiektu, które zapewnią relaks i rozrywkę kiedy tylko zapragniesz.

Doskonale przemyślane, optymalne układy apartamentów
Dźwiękoszczelne drzwi i ściany apartamentów gwarantujące komfort wypoczynku
Najwyższej jakości, naturalne materiały, instalacja klimatyzacji w standardzie
Atrakcyjny design, daleko wykraczający poza większość ofert konkurencji
Baltin

Inwestor godny zaufania!

Od 10 lat konsekwentnie budujemy markę Baltin Apartments oferując lokale o podwyższonym standardzie. W każdej inwestycji staramy się zaskoczyć ilością dodatkowych atrakcji w odniesieniu do potrzeb nabywców, tak, żeby zakup apartamentu wiązał się z dodatkowymi korzyściami.

Lokale w zrealizowanych przez nas inwestycjach doskonale sprzedają się na rynku wtórnym, ze znacznymi zyskami dla właścicieli.

W ciągu najblizszych 3 lat planujemy przekroczyć liczbę 1000 sprzedanych apartamentów – wiemy jak realizować duże projekty dla satysfakcji naszych klientów.

Baltin

Architektura obiektu

Projekt inwestycji SUN powstał w koszalińskim biurze HMS ARCHITEKTURA. Jej założyciele (Dariusz Herman i Wojciech Subalski) oraz projektanci współtworzyli wcześniej bardzo utytułowaną, nieistniejącą już, pracownię HS99, w której dorobku znajduje się m.in. jeden z częściej nagradzanych obiektów w Polsce – Centrum Informacji i Biblioteka Akademicka w Katowicach (CINiBA).

Kompleks w Ustroniu Morskim jest w biurze HMS pod szczególnym nadzorem – zarówno ze względu na swoją niemałą skalę jak i nagromadzenie funkcji w jednym obiekcie. Prace projektowe trwały ponad 2 lata, w trakcie których przeprowadzono niezliczoną ilość spotkań, dyskusji i prób różnych rozwiązań architektonicznych w celu uzyskania optymalnych efektów – zadowolenia inwestora i przyszłych nabywców.