Przejdź do strony: Start
Przejdź do strony: O inwestycji
Przejdź do strony: Zalety lokalizacji
Przejdź do strony: Charakterystyka
Przejdź do strony: Poznaj bliżej Baltin Sun
Przejdź do strony: Atrakcje
Przejdź do strony: Mapa
Przejdź do strony: Premium Suite
Przejdź do strony: pokoje
Przejdź do strony: O inwestorze
O inwestorze 2

W roku 2017 otworzyliśmy nad morzem czterogwiazdkowy hotel o nazwie Baltin Hotel & SPA, z rozbudowaną częścią apartamentową oraz hotelową a także pełną infrastrukturą rekreacyjną, rozrywkową i gastronomiczną. W latach 2017 – 2021, również na wybrzeżu, powstał rozległy kompleks apartamentowy Baltin Blu, budowany w czterech etapach, z blisko 200 jednostkami mieszkalnymi, basenem wewnętrznym, zewnętrznym, gastronomią i zapleczem sportowym.

Obiekty marki Baltin charakteryzują się dopracowanymi w każdym detalu projektami, każdorazowo wyróżniającymi się dbałością o bryłę oraz detal, ale także kładącymi nacisk na funkcjonalność. Ich model opiera się o lata doświadczenia w branży, a przyjęte rozwiązania optymalizują biznes operatorski. Każdy kolejny obiekt marki stanowi świadectwo jej dynamicznego rozwoju, prezentując na rynku obiekt o większej skali oraz wyższej kategorii hotelowej niż poprzednie. 

Długofalowe utrzymanie zaufania inwestorów firma osiąga poprzez nie tylko projektowanie i budowę obiektów condo, ale przede wszystkim poprzez powoływanie własnych podmiotów do zarządzania nimi. Dzięki temu Baltin daje swoim Klientom pewność, że obietnice złożone podczas procesu sprzedaży i budowy, zostaną spełnione w trakcie funkcjonowania obiektów. 

Następnym celem firmy na jest wkroczenie w najbliższym czasie także na rynek górskich apartamentów condo. W fazie przygotowania do rozpoczęcia budowy i sprzedaży znajduje się obecnie pierwsza inwestycja w Świeradowie-Zdroju.

Przejdź do strony: O inwestorze
Przejdź do strony: Kontakt